ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 60ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

Εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου

Την Παρασκευή 26 (17:30-21:30) και το Σάββατο 27 Μαΐου (10:00-13:00) θα διεξαχθούν εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας. Υποψηφιότητα μπορείτε να δηλώσετε μέχρι το βράδυ της Τετάρτης 24/5 είτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Συλλόγου :syllgk60gymath@gmail.com είτε στο έντυπο που θα δοθεί στους/στις μαθητές/τριες και αφού συμπληρωθεί θα πρέπει να παραδοθεί εντός της προθεσμίας στην Διεύθυνση του Σχολείου μας.

-Όλοι/ες οι γονείς και οι κηδεμόνες μπορούν να θέσουν υποψηφιότητα.

-Μπορούν να ψηφίσουν και οι δύο γονείς.

Ο Σύλλογος γονέων ανασυγκροτήθηκε πριν δύο χρόνια. Σε αυτό το διάστημα μπόρεσε να πάρει πρωτοβουλίες, να διοργανώσει εκδηλώσεις, να κερδίσει την εμπιστοσύνη των παιδιών και να έχει αρμονική συνεργασία με τους/τις καθηγητές/τριες του σχολείου. Αυτή η προσπάθεια αξίζει τον κόπο να συνεχιστεί.

Το απερχόμενο Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων